Jak Wysłać Paczkę Kurierem Fedex?

Kurier FedEx Gryfice tel. 730 608 208

Artykuł Miesiąca Zachodniopomorskie

FedEx Corporation to jakaś z najmocniejszych a tak rozpoznawalnych firm kurierskich na świecie. Istnieje toż jeden z kilku globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych chodzących w naszym regionie. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje toż przyjemny wybór dla wszystkiego, również dla osób, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, kiedy oraz Tychże ,jakie poszukują niezawodnych usług krajowych. Wrażenie robi także to, że FedEx posiada własną flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Stargard Szczeciński tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy prosto z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który odbierze naszą przesyłkę w oznaczonym terminie, sam proces nadania jest niemal identycznie jak u operatorów domowych i bez wątpienia każdy sobie z nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o wszystkie dane dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać pomoc oraz opłacić przesyłkę. Co znacznie, na karcie FedEx znajdziemy prawdziwe kompendium zgodzie na materiał nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto wspomnieć i o tym, że FedEx prawdopodobnie jako prawdziwy na zbycie sprzedaje naszym partnerom biznesowym bezpłatne produkty do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Stargard Szczeciński tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i nadajemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, kiedy i europaletę. Standardowa przesyłka może oznaczać aż 70kg. Usługi firmy należy podzielić na własne oraz międzynarodowe.

Kurier FedEx Stargard Szczeciński tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z dostarczeniem do trzech dni roboczych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z zapewnieniem o określonej godzinie na nowy dzień codzienny,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, danie do obowiązkowego punktu odbioru (oferta dla użytkowników biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o masie do 800kg, podanie na jakiś adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie kolejnego dnia rano między 9 a 10 rano w pełnych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania dokumentów i paczek w stylu d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – pomoc w łatwej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w przeciągu 2-5 dni roboczych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, danie do 2 dni roboczych,
FedEx International Priority – przesyłki standardowe na pełen świat z pewnością oddania do 2 dni roboczych,
FedEx International Economy – przesyłki finansowe na pełen świat, danie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Stargard Szczeciński tel. 730 608 208

Jak część firm kurierskich, FedEx również oferuje różnorodne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca oryginalna i odpowiednio duża oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy pośród nich możliwość zwrotu ofert dla użytkowników biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czyli usługę liczącą na rozładunku palety poprzez wstawienie jej własnych punktów we wybrane przez odbiorcę miejsce. Przydatną możliwością jest również odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym wyposażonym w windę hydrauliczną z domu przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy też wyładować paletę w pełnie).

FedEx proponuje również naszym klientom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w toku którego przesyłka ma żyć podana, to polska przesyłka będzie kontrolowana przez pracownika, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla wszystkich przesyłek standardowych możemy również wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem lub w sobotę.

Kurier FedEx Stargard Szczeciński tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby znaleźć naszą paczkę, wystarczy wetknąć w naszym systemie jej 12-cyfrowy numer. Gdyby jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy biznes internetowy, albo z dowolnych powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny zaprezentuje się manager paczek FedEx Tracking. Umożliwia on na pozyskanie szczegółowych danej i kontrolowanie wszystkich przesyłek jednocześnie. O losach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się też z notyfikacji mailowych wysyłanych przez firmę.

Kurier FedEx Stargard Szczeciński tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments