leasing bez bik

Leasing Sulejów zadzwoń 887 332 665

Prasóweczki

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Sulejów

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Rozmowa z doradcą, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, ustalasz warunki finansowania, składasz wniosek online lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści działania są nie do przecenienia. Zyskujesz cenny czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to brak konieczności wykupywania leasingowanego samochodu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Możesz bać się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Sulejów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdy wie, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że użytkujemy auto, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Sulejów będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jest to więc rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Sulejów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments