kurier poczta

Kurier poczta Marki

Mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat wykonujemy na targu usług kurierskich, odpowiadając swym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę stosujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy dokument i wszelka przesyłka gabarytowa dochodziły do kliencie przez zapór i jednak na czas. Zobacz, co możemy przygotować dla Ciebie!

Kurier poczta Mszczonów

W lokalnym serwisie możesz wziąć domowe i inne przesyłki kurierskie różnych krojów i gabarytów. Spowodujesz wtedy w szkoła prawy i mocny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końca. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki oraz inne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Mszczonów

Kim jesteśmy?

Z lat już (tak z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Jednak istniejemy czymś wysoce niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w transporcie drogowym. Istnieje wtedy gwarancja bezpieczeństwa i odpowiedzialności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza naukę i sztuk z poziomu logistyki, jakie zajmuje swój zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników wchodziły do finale w najefektywniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a ponadto poufność danych, które są niezbędne do przeprowadzenia nadania i dania paczki.

Kurier poczta Mszczonów

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na ścianie KurierPaczka. pl są produkowane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej popularności, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz inne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obrębie ręki, bez wyjeżdżania spośród domu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne poziomy i gabaryty

Przesyłka kurierska wtedy nie tylko paczka, ale i list, materiały do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Mszczonów

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przygotowując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla własnych Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień uczestniczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, które mu płacą, na ścianie internetowej, a jeśli chcesz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w parę minut.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycje dla marek a pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w układzie samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd te czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą osiągnąć zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim doświadczy on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Mszczonów

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Gdy nie wywiążemy się spośród obecnego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści płynące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy szeroki wachlarz doświadczonych i trwałych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I tylko ze doświadczonych i bezpiecznych usług korzystamy, by oferować je indywidualnym mężczyznom!
Mamy doświadczenie, za jakim trwa prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie domowe i zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy lekkie i silne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy urządzenia i promocje dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na czas.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do spraw naszych Użytkowników.

Kurier poczta Mszczonów

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments