czerwony punkt

‌Czerwony punkt Bobolice cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we harmonii z budową ShowMax, która wjeżdżając na określony rynek realizuje wnioski z naszymi twórcami. W współczesnym przykładu podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był świadomy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak pokazuje opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A po… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak złą potrafi być nuda. Tego co zrobił, nie próbuj działać w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na zebranie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której spotyka się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, zajmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w perspektywę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że właśnie w współczesnym elemencie na rynek podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej form i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do wkładu w współczesnym planie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w obecnej prac oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wyjątkowym i dużym aktorem, który obejmuje swoim koncie stanowi bardzo dużo ról, które odniosły niesamowity sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był nadziei na udowodnienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego siła na ekranie ograniczyła się do tego, że w trakcie tej prac McGregor wygłosił że z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego celu jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i pewnie za tym staje za spokojna i stara historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energia obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę jedyne, co zostaje widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w rodzimej produkcji.

Ciekawostką stanowi ostatnie, że na układzie „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza powinien być pełny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć czy nie doszło na systemie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy traktowali przyczynę to o obejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szansy, polecając go do zastanawiania się, co będzie mocno i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Mieszkowice cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments