Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Bobolice

Zachodniopomorskie

Biel to jeden z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, służy on doświadczenie sterylności, tak przecież niezbędnej w obecnym znaczeniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w dowolnym stylu.

Promocje na OBI Świnoujście

Aczkolwiek nie mniej atrakcyjną sprawą jest łączenie bieli z drugimi kolorami, i tymiż o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak także owe w złych kolorach. Należy przecież pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na pewne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jeszcze ją ożywią.

Promocje na OBI Świnoujście

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel trzeba zwrócić opinię na ostatnie, by wszystkie meble łazienkowe i dania sanitarne ubiegły w ostatnim tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Gdy natomiast obawiamy się monotonii, szczególnie w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą konstrukcją i zarazem niezwykle znaną są płytki z przepisami 3D. Na środowisku białego koloru wdzięcznie cechuje się także naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Świnoujście

Oświetlenie w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze robią się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło odkłada się od jasnego koloru a bardziej rozświetla pomieszczenie. Istnieje to niewątpliwa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą także zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się też duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na liczną kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć całą gamę produktów otwartych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą jednocześnie odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za wielu bieli sprawi, że pomieszczenie da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba pamiętać na racji to, że meble łazienkowe i zapachy są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Świnoujście